AKTUALNOŚCI:  OPTIMAL na planie zdjęciowym nowego spotu reklamowego - Było zimno i głośno, ale pierwsze efekty już widać. z 2013-02-13
SIEDZIBA SKOCZÓW
 



Wojciech Tatka

Właściciel firmy
wojciech.tatka@optimal.net.pl
 
 
Wioletta Leszczorz
Sekretariat
tel. 33 477 01 83
 
Magdalena Holeksa
Dział Należności
tel. 664 418 802
33 477 01 87
magdalena.holeksa@optimal.net.pl
 
 
SKLEP
 


Waldemar Gruszka
Kierownik Sklepu
tel. 602 491 688
33 477 01 95
waldemar.gruszka@optimal.net.pl
 
Krzysztof Kołakowski
Sprzedawca
tel. 477 01 95
 
 
 
SERWIS


Damian Mrowiec 
Serwisant sprzętu
komputerowego i fiskalnego

tel. 606 342 167
33 477 01 85
damian.mrowiec@optimal.net.pl
 


Szymon Sikora
Serwisant sprzętu komputerowego
tel. 664 418 803
33 477 01 85

szymon.sikora@optimal.net.pl

Andrzej Krzempek
Serwisant sprzętu komputerowego
tel. 604 786 217
33 477 01 85
andrzej.krzempek@optimal.net.pl


AKADEMIA
tel. 33 477 01 83
sekretariat@optimal.net.pl


 
 
 

MULTIMEDIA IT
 


Dariusz Pilch
Kierownik Działu Multimedia IT
tel. 606 740 314
33 477 01 90
dariusz.pilch@optimal.net.pl
 







Patryk Grzędziński
Handlowiec usług Internetowych
tel. 664 481 581
33 477 01 92
patryk.grzedzinski@optimal.net.pl
 
 Marek Kwolek
Handlowiec usług Internetowych
tel. 664 418 801
33 477 01 93

Andrzej Kłoda
Grafik/Fotograf



 

 
 
 
Polityka plików CookiesGoogle+